TESL NOSTALJİ ETKİNLİĞİ Counter-Strike 1.6

http://turkiyeelektroniksporlarligi.com/2019/09/08/tesl-nostalji-etkinligi/

Merhaba arkadaşlar. Sizlerle birlikte belirlemiş olduğumuz nostalji etkinliğimizin sonuçları belli olmuştur. %53.70 ile Counter-Strike 1.6 oylamada en çok oy alan oyun oldu.

Etkinliğin birinci önceliği kaynaşma ve eğlenmektir. Her statüden oyuncular başvuruda bulunabilir. Etkinlik 16 slot ile sınırlıdır.

Turnuvaya katılım ücretsizdir. 1. Olan takıma 50 TL (Her bir kişi için 10 TL) verilecektir.

Etkinliğin başlama tarihi 27.09.2019‘dur.

Başvuru ve Kurallar

Belirtilen turnuva tarihi/saati değiştirilemez. Duyurulan tarih ve saatler kesindir.Turnuvaya katılım ücretsizdir.Turnuva başlamadan yarım saat önce takım kaptanları discord sunucumuzda bulunması gerekmektedir.Herhangi bir takımın maç saati geldiğinde belirtilen zamandan sonra 5 dakika içerisinde sunucuda bulunmadığı durumda, hazır bulunan diğer takım maçı kazanmış sayılır.Her iki takımda belirtilen zamanda sunucuda hazır değil ise maç iptal edilir. Takımlar elenir.Maç esnasında, herhangi bir oyuncunun oyundan düşmesi durumunda oyun zorunlu olarak duraklatılır.Maç esnasında, herhangi bir takımın isteği üzerine oyun duraklatılabilir.Takımlar bir turnuvaya 5 adet oynucu ile girebilir. Oyuncu değişimi gereksiniminde adminlere ulaşın.Her türlü argo ve küfür yasaktır. Uymayan kişi/takım hakkında ceza uygulanır.Her türlü şahsi ve ırkçı ithamlarda bulunmak yasaktır. Uymayan kişi/takım hakkında ceza uygulanır.Oyun içinde Genel Chat, tebrik ve güzel dilek mesajları haricinde kullanılması yasaktır. Rakip takıma laf atan veya takımı sözlü taciz eden her türlü yazışma yasaktır.SXE Anticheat Kullanılması zorunludur. (Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz)

Eleme Sistemi ve Haritalar

Her tur elemesi BO1 single bracket kullanılacaktır.Final Karşılaşması için BO3 uygulanacaktır.Oynanacak olan haritalar Dust2 – Mirage – İnferno – Nuke – Train-Aztec-Tuscan

Hatırlatma

Haber verilmeksizin belirtilen oyunculardan farklı oyuncu ve oyuncuların katılımı durumunda belirtilen takımın turnuvadan ihracı yapılacaktır. Turkish League, kullanıcılara haber vermeksizin kuralları değiştirme hakkına sahiptir. Tüm oyuncuların turnuvalara başvurmadan önce ve turnuva başlamadan önce bu kuralları okumaları gerekmektedir. Turnuva adminin verdiği kararlara hiç bir takım itiraz etme hakkına sahip değildir. Turnuvaya katılmak istiyorsanız bu uyarıyı özellikle göz önünde bulundurun. Kuralların yetmediği yerde admin inisiyatifi geçerlidir.


Yenidoğan Mahallesi, Şehit Komiser Günaydın Sokak, No: 95/A

Zeytinburnu / İstanbul

İletişim

0534 216 10 28  -   0553 349 18 18

©2019 by Rönesans e-Spor Kulübü